Piasecki Marcin

piasecki marcinKomisariat Policji szczecin Dąbie prowadzi poszukiwania za zaginionym:

 

PIASECKI MARCIN
s. Andrzeja, Izabeli  
ur. 19.01.1981 w Szczecinie
zameldowany na pobyt stały:  Szczecin ul. Szymanowskiego
pobyt czasowy: Holandia Tilburg Wiwaldistrad

 

Jak ustalono w toku czynności wymieniony po raz ostatni widziany był w dniu 29.10.2015r ok. godz. 23:30 kiedy umawiał się z ojcem na przystani Żeglarskiej  przy ul. Przestrzennej w Szczecinie na następny dzień.  W dniu 30.10.2015 roku na Jeziorze Dąbie w odległości 150m od wyspy Mienia odnaleziono dryfującą łódź,  a w niej czarną kurtkę, notes, oraz portfel z dokumentami w postaci prawa jazdy oraz dowodu osobistego na nazwisko zaginionego. W toku penetracji terenu przyległego nie ujawniono osób, zwłok oraz innych śladów mogących mieć związek ze zdarzeniem. 


Rysopis Marcina Piaseckiego: mężczyzna lat 34, wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała,  waga ok. 65kg, o uzębieniu pełnym. Włosy ciemny blond krótkie z tyłu cienki warkocz dł. do połowy pleców. Twarz owalna, uszy przyległe, nos "normalnej wielkości" . Na szyi miał rzemyk,  a na nim zawieszoną złotą obrączkę o raz pierścień metalowy.  Ubrany był w czarną kurtkę (prawdopodobnie ujawnioną na dryfującej lodzi,  więc w chwili ujawnienia Marcina Piaseckiego może on być bez okrycia wierzchniego), spodnie typ-u jeans koloru ciemno niebieskiego, buty do wysokości kostki sznurowane koloru bezowego.

 

Wszelkie informacje prosimy o przesyłać fax-em  do KP Szczecin Dąbie do nr 82-12-519 powołując się na nr sprawy L.dz.WK-I-15036/15. Kontakt z dyżurnym KP Dąbie pod nr 12-511 lub 19-105.